Новини

У таборі «Росинка» стартує сімейна туристична забава

Сьогодні у дитячому таборі «Росинка» стартує сімейна туристична забава «Шлях-2019».

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Упродовж 31 травня – 2 червня у с. Зіболки Жовківського району на базі дитячого табору «Росинка» триватиме туристична забава «Шлях-2019».

Це масовий спортивний щорічний захід для сімей з дітьми, метою якого є популяризація активного відпочинку на природі, спільного та цікавого відпочинку для всієї сім’ї РАЗОМ!

Очікується, що участь у заході візьме більш як 20 сімей, які зможуть отримати досвід командоутворення, взаємодії та подолання перешкод як всередині сім’ї, так і зовні – це зміцнить сім’ї, об’єднає батьків та дітей довкола спільної мети – перемоги!

Участь у «Шляху» – це важлива сімейноствердна альтернатива проведення якісного часу в колі сім’ї!

Цього року програма забави буде складатися з орієнтування, подолання смуги перешкод, велозабав, забав вправних стрільців, перегонів на човнах, альпійської гірки, майстер-класів, забав та конкурсів біля ватри.
Початок змагань: 1 червня о 9.00 год. Завершення: 2 червня о 14.00 год.. Але приїздити можна з вечора п’ятниці 31 травня.

Обов’язкова реєстрація для участі команди у заході за посиланням: https://cutt.ly/vuP2kZ

Захід реалізовує громадська організація «Львівська малеча» за фінансової підтримки департаменту соціального захисту населення ЛОДА в межах конкурсу з визначення проектів (заходів) у галузі сімейної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

Новини